YouTube uždarbis

kaip uždirbti iš youtubeDaugeliui YouTube uždarbis yra svajonė. Juk atrodo, kad YouTube kūrėjai gyvena puikų gyvenimą ir mėgaujasi savo gerbėjų liaupsėmis. O kadangi sukurti YouTube kanalą yra lengviau nei bet kada anksčiau, kiekvienas pasvajoja apie didelius pinigus ir žinomumą. Tačiau reikia žinoti kaip uždirbti iš YouTube.

Nors sukurti YouTube kanalą paprasta, paversti jį pinigų mašina nėra taip lengva. Pirmąjį šimtą eurų galite uždirbti ką nors pardavę arba sudarę sponsorship sutartį, tačiau norint gauti kuo didesnį uždarbį, prieš pasineriant į veiklą reikia suprasti visas savo galimybes.

Parašėme šį straipsnį, kad supažindintume jus su visa informacija, kurią turite žinoti, jei norite sužinoti, kaip uždirbti pinigų YouTube. Šio straipsnio pabaigoje žinosite įvairius būdus, kaip uždirbti YouTube, ir galėsite plėtoti savo verslą naudodamiesi viena didžiausių interneto platformų pasaulyje.

YouTube uždarbis yra kasdienybė tūkstančiams žmonių. Ir ne visi jie turi milijonus prenumeratorių. Priešingai populiariam įsitikinimui, tai nėra svarbiausias skaičius - jūsų uždarbio potencialas taip pat priklauso nuo nišos, jūsų įsitraukimo lygio ir pajamų srautų, kuriuos naudojate. Tai nereiškia, kad prenumeratoriai ir peržiūros nėra svarbūs - susipažinkite su mūsų paprastais patarimais, kaip gauti daugiau peržiūrų YouTube.

Pajamos iš YouTube

Pastaraisiais metais „YouTube“ tapo populiariu kanalu siekti finansinės sėkmės. Daugelis žmonių svajoja tapti sėkmingais „YouTube“ kūrėjais ir užsidirbti iš savo vaizdo įrašų. Tačiau ar pajamos iš YouTube yra lengvai pasiekiamos? Atsakymas nėra paprastas. Iš vienos pusės, YouTube siūlo daugybę galimybių užsidirbti. Galite uždirbti iš reklamos rodymo savo vaizdo įrašuose, rėmėjų sandorių, prekės ženklų bendradarbiavimo ir nuorodų į savo produktus ar paslaugas. Be to, galite uždirbti iš tiesioginės transliacijos, „Super Chat“ ir „Super Stickers“.

Tačiau norint sėkmingai užsidirbti iš YouTube, reikia įdėti daug darbo ir pastangų. Pirmiausia, reikia sukurti aukštos kokybės turinį, kuris pritrauktų ir išlaikytų žiūrovų auditoriją. Taip pat reikia reguliariai skelbti naujus vaizdo įrašus ir palaikyti ryšį su savo žiūrovais. Be to, reikia išmanyti YouTube algoritmus ir SEO strategijas, kad jūsų vaizdo įrašai būtų rodomi paieškos rezultatuose.

Galiausiai, pajamos iš YouTube priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant talentą, sunkų darbą ir sėkmę. Nors tai nėra lengva, yra tikrai įmanoma uždirbti iš YouTube. Jei esate pasiryžę įdėti pastangų ir turite talentą kurti aukštos kokybės turinį, tuomet turite visas galimybes pasiekti sėkmę.

youtube uždarbisKaip uždirbti YouTube

YouTube nemoka kūrėjams už vaizdo įrašų įkėlimą į YouTube. Be to, vaizdo įrašai pagal nutylėjimą nėra apmokestinami. Norėdami pradėti uždirbti pinigus YouTube, turite įjungti pajamų gavimą paskyros nustatymuose. YouTube suteikia galimybę prisijungti prie partnerių programos arba leisti savo vaizdo įrašus rodyti YouTube Premium. Šioje platformoje galite pradėti uždirbti įvairiais būdais, kurių dauguma susiję su įdomių vaizdo įrašų turinio kūrimu.

Jei domėjotės, kaip užsidirbti pinigų iš YouTube, būtina žinoti apie YouTube partnerių programą ir jos veikimą. YouTube turinio kūrėjai negalės uždirbti iš savo vaizdo įrašų, kol nebus priimti į "YouTube" partnerių programą.

Kai jūsų YouTube kanalas turės 1000 prenumeratorių ir 4000 viešų peržiūrų, bus peržiūrėtas, kad galėtumėte prisijungti prie partnerių programos. Tai reiškia, kad negalėsite gauti jokių pajamų, kol nepasieksite šių skaičių, todėl labai svarbu toliau kurti turinį ir didinti kanalo pasiekiamumą. Galite pateikti paraišką dėl pajamų gavimo, kai tik atitiksite programos kriterijus. Jei norite greičiau pasiekti norimus skaičius, ir palengvinti savo YouTube kanalo populiarėjimo kelią, visuomet galite pas mus užsisakyti YouTube peržiūras, prenumeratorius, ir patinka paspaudimus.

Kiek moka YouTube už peržiūras

Pirmiausia reikia pabrėžti, kad ne kiekviena jūsų vaizdo įrašo peržiūra yra skaičiuojama kaip pelninga; kad reklama būtų laikoma peržiūrėta, žiūrovas turi ją žiūrėti bent 30 sekundžių. Tai svarbus veiksnys, nes tai reiškia, kad už kiekvieną vaizdo įrašo peržiūrą negaunate atlyginimo. Galiausiai, kuo daugiau peržiūrų gaunate, tuo didesnė tikimybė, kad daugiau žmonių žiūrėjo jūsų vaizdo įrašuose esančias reklamas, todėl iš YouTube gausite daugiau pinigų. Iš esmės nėra lubų kiek galima uždirbti iš YouTube, tačiau norint tiksliai įvardinti kiek moka YouTube už peržiūras, galima pasakyti tik apytikslius skaičius.

Taigi, kalbant apie tai kiek uždirba youtuberiai, skaičiuoti nėra lengva. Kai kurie žmonės naudoja reklamos blokatorius, o nemaža dalis tų, kurie mato skelbimus, juos praleidžia per pirmąsias kelias sekundes. Dėl šių priežasčių, faktinis užmokestis už vaizdo įrašo peržiūrą YouTube yra apie 0,003-0,005 USD. Tai reiškia, kad YouTube naudotojas gauna nuo 3 iki 5 JAV dolerių už kiekvieną 1000 peržiūrų, kurių sulaukia jo vaizdo įrašai. Norėdami tiksliau žinoti kiek galite uždirbti iš YouTube, pasinaudokite YouTube uždarbio skaičiuokle.

Vis dėlto yra gerų naujienų žmonėms, kurie mokosi, kaip užsidirbti pinigų iš YouTube: Kad uždirbtumėte pajamų, nebereikia priklausyti tik nuo reklamuotojų. Dabar egzistuoja tokios programos kaip YouTube Premium, kurios padeda jums uždirbti pinigus be reklamos paspaudimų ar vartojimo.

pajamos iš youtubeKaip užsidirbti iš YouTube Premium

Kaip uždirbti pinigų YouTube, be kanalo reklamos? Atsakymas - YouTube Premium. YouTube Premium yra mokama narystės paslauga, leidžianti žiūrėti vaizdo įrašus be reklamos. Kūrėjams nereikia nieko daryti, nes jie automatiškai gauna antrą pajamų srautą, kai YouTube Premium nariai paleidžia jų vaizdo įrašus.

Kaip ir pagal YouTube monetizacijos taisykles, taikomas pajamoms iš reklamos, didžioji dalis pajamų, gautų iš Premium narystės mokesčių, atiteks kūrėjams (bendras pajamų paskirstymas priklauso nuo to, kiek Premium nariai žiūri jūsų turinį). Be to, Premium nariai turės galimybę atsisiųsti ir žiūrėti jūsų vaizdo įrašus neprisijungę prie interneto bei leisti juos fone, o tai prisidės prie jūsų žiūrėjimo laiko.

Uždarbis iš YouTube su partnerystės programomis

Partnerių programos gali būti praktiškiausias būdas užsidirbti iš YouTube srauto, ypač jei planuojate kurti produktų apžvalgų vaizdo įrašus. Šis YouTube uždarbis veikia taip:

  • Susiradote įmonę arba pardavėją, turintį partnerių programą, pavyzdžiui, ir pateikiate prašymą prisijungti (nemažai lietuviškų partnerystės programų yra paminėta čia, o užsienietiškų čia).
  • Kai būsite priimti, pasinaudosite jų procesu, kad sukurtumėte pasirinktines nuorodas į produktus, kuriuos planuojate rodyti savo vaizdo įrašuose.
  • Savo YouTube vaizdo įrašuose demonstruokite, apžvelkite arba paminėkite produktus ir įkėlę į aprašymo lauką įkelkite partnerystės rinkodaros nuorodą.
  • Būdami prekės ženklo partneriai, uždirbsite komisinius, kai žiūrovas spustelės jūsų pasirinktinę nuorodą ir įsigis produktą.

Nepamirškite tinkamai pranešti žiūrovams apie savo ryšį su rodomu prekės ženklu ar prekės ženklais ir filmuodami vaizdo įrašą būtinai paminėkite apie nuorodą aprašyme.

YouTube uždarbis ilgalaikėje perspektyvoje

YouTube uždarbis suteikia galimybių visiems, bet tai nėra greito praturtėjimo platforma. Norint užsidirbti pinigų YouTube, reikia laiko, pastangų ir įsitraukusios auditorijos. Gera žinia ta, kad turėdami šiek tiek motyvacijos ir daug praktikos galite rasti būdų, kaip uždirbti bent jau papildomų pajamų. Pradėdami dirbti nepamirškite šių patarimų:

  • Kuo daugiau vaizdo įrašų sukursite ir įkelsite, tuo greičiau įsibegės jūsų kanalas.
  • Kuo geriau orientuosite turinį į konkrečią auditoriją ar nišą (pvz., filmai, vegetariški receptai), tuo didesnė tikimybė, kad žiūrovai užsiprenumeruos jūsų kanalą.
  • Apgalvoti, įdomūs vaizdo įrašai dažniau sulaukia peržiūrų, todėl verta įdėti pastangų į planavimą ir kūrimą.
  • Nenuvertinkite tikslingo pavadinimo ir išskirtinio video paveiksliuko įtakos, kad pritrauktumėte žiūrovų dėmesį.

youtube pinigaiKiek uždirba YouTuberiai

Kiek per metus uždirba 1 milijoną prenumeratorių turintys YouTuberiai? Vidutinis YouTuberio, turinčio ne mažiau kaip 1 mln. prenumeratorių, atlyginimas yra 60 000 JAV dolerių per metus.

Kiek YouTuberiai uždirba už 1 mln. peržiūrų? Už vaizdo įrašą su reklama ir 1 mln. peržiūrų YouTuberis gali uždirbti nuo 2 000 iki 3 000 JAV dolerių.

Ar YouTuberiai gauna gerą atlyginimą? Vidutiniškai YouTuberiai gali uždirbti 18 JAV dolerių už kiekvieną 1 000 reklamos peržiūrų.

Kas yra turtingiausias YouTuberis? Šiuo metu turtingiausias YouTuberis yra MrBeast, kuris 2022 m. uždirbo 54 mln. dolerių.

Kiek YouTuberiai uždirba turėdami 100 tūkst. prenumeratorių? Vidutiniškai 100 000 prenumeratorių turintys YouTuberiai per savaitę gali uždirbti nuo 600 iki 1 000 JAV dolerių, o per mėnesį - nuo 2 400 iki 4 000 JAV dolerių.

Kiek dolerių gaunate už vieną YouTube prenumeratorių? YouTuberiai negauna pinigų pagal tai, kiek prenumeratorių seka jų paskyrą. Pagrindinis YouTube turinio kūrėjų pajamų šaltinis yra peržiūrėtos reklamos.

Leiskite Jums padėti tapti populiariais YouTube platformoje!

Pas mus galite užsisakyti YouTube peržiūrų, prenumeratorių, patinka paspaudimų - tai padės Jums tapti populiaresniais YouTube platformoje greičiau. Šių paslaugų pirkimas naudingas tiek naujoms įmonėms, tiek asmenims.

Krepšelis0
Krepšelis tuščias
Tęsti apsipirkimą
0