Atgalinės nuorodos

Atgalinės nuorodos (backlinks) – Greičiausias būdas pagerinti svetainės pozicijas paieškos sistemose

Atgalinių nuorodų pirkimas

Atgalinių nuorodų pirkimas dar niekada nebuvo toks paprastas. Kokybiškos atgalinės nuorodos gali suteikti verslui ypatingai daug naudos neišleidžiant daug pinigų. Norėdami pirkti atgalines nuorodas pasirinkite kiek jums jų reikia, įrašykite užsakymo formoje puslapio adresą ir raktažodžius, apmokėkite jums patogiausiu būdų, o mes pasirūpinsime nuorodomis į jūsų svetainę.

DA50 Atgalinės nuorodos

DA30 Atgalinės nuorodos

Web2 Atgalinės nuorodos

Atgalinių nuorodų kūrimas

Atgalinės nuorodos yra SEO pagrindas. Svetainių savininkai nuolat ieško strategijų, kaip padidinti organinį srautą, kuris sąveikauja su jų prekės ženklu internete. Tačiau turėti svetainę kai jos niekas neranda yra visiškai nenaudinga. Kai asmuo atlieka paiešką internete, jis gali ieškoti raktinių žodžių arba jam rūpimo klausimo. Tada paieškos sistema jiems pateiks rezultatus, remdamasi tuo, ką jos algoritmai nustatė kaip tinkamiausią ir autoritetingiausią turinį. Visiškai nauja svetainė arba svetainė, kurios SEO optimizavimas prastas, nelaikoma autoritetinga.

Autoritetingos svetainės rezultatų puslapyje bus rodomos pirmosios, o tyrimai rodo, kad labai nedaug interneto naudotojų peržengia pirmuosius kelis rezultatus, jau nekalbant apie kitą puslapį. Dėl šios priežasties labai svarbu kurti svetainės autoritetą.

Atgalinės nuorodos iš kitų svetainių, kurias paieškos sistema laiko autoritetingomis, didina įmonės svetainės autoritetą. Todėl daugelis atgalinių nuorodų pirmiausia kainuoja pinigus. Leidėjai parduoda atgalines nuorodas įmonėms, kurios nori pagerinti savo svetainių autoritetą. Paspaudus šias atgalines nuorodas, asmuo bus siunčiamas į atgalines nuorodas perkančios įmonės puslapį.

Kiek atgalinių nuorodų turi jūsų svetainė? Svarbu pažymėti, kad nuorodų skaičius nėra vienintelis veiksnys, lemiantis svetainės autoritetą. Kad tos nuorodos būtų veiksmingos, jos turi būti pakankamai kokybiškos. Jūsų įmonė gali gauti 1000 nuorodų naudodama komentarus, forumus ar kitas priemones, tačiau jų poveikis gali būti mažesnis nei dešimties itin stiprių nuorodų.

Yra daugybė atgalinių nuorodų naudos, kurią galite patirti kaip svetainės savininkas. Akivaizdžiausi privalumai - aukštesnės pozicijos paieškos sistemose ir matomumas Google. Tačiau dar vienas svarbus atgalinių nuorodų privalumas yra nukreipiamasis srautas iš kitų svetainių, į kurį turėtumėte atsižvelgti vykdydami SEO nuorodų kūrimo kampaniją. Tinkamai naudojamos atgalinės nuorodos gali pagerinti jūsų svetainės SEO rodiklius, taip pat padidinti prekės ženklo žinomumą ir pajamas.

Krepšelis0
Krepšelis tuščias
Tęsti apsipirkimą
0