Instagram uždarbis

kaip uždirbti instagrameNeleiskite laiko Instagrame tuščiai skrolindami, geriau paverskite jį internetinėmis pajamomis. Galite pasirinkti iš daugybės būdų, kaip uždirbti iš Instagram - nuo prekių ir paslaugų pardavimo iki tapimo influenceriu.

Remiantis naujausiais Instagram statistiniais duomenimis, platforma turi 1,704 mlrd. naudotojų visame pasaulyje. Nors ji pradėjo veikti kaip nuotraukų dalijimosi programėlė, ji virto verslo platforma. Milijonai verslininkų, nuo paslaugų teikėjų, ne pelno siekiančių organizacijų iki dropshippingo elektroninės prekybos įmonių savininkų, naudojasi jos pardavimo galia ir uždirba pinigus Instagram.

Taip, galite užsidirbti daug pinigų Instagram tinkle. Tyrimu duomenimis, Instagram yra viena iš populiariausių platformų, kuriose influenceriai ir kiti kūrėjai gali užsidirbti iš savo turinio ir sulaukti pripažinimo iš sekėjų. Platforma taip pat stengiasi padėti kūrėjams užsidirbti platformoje. Įmonė nori padėti kūrėjams geriau suprasti, kokios bus jų išmokos iš platformos, ir išleido funkciją Instagram Payouts, kuri padeda žmonėms pamatyti, kokia bus jų išmoka atskaičius mokesčius ir kitus atskaitymus nuo pelno.

Naudodamiesi šiuo vadovu ne tik sužinosite, kaip uždirbti Instagram platformoje pinigų, bet ir kaip gerokai padidinti savo, kaip internetinio verslininko, reputaciją.

Kaip uždirbti iš Instagram

Kaip uždirbti iš Instagram? Yra daugybė būdų kaip uždirbti Instagrame daug pinigų. Kai kurias taktikas tikriausiai jau žinote, tačiau kitos nėra tokios įprastos. Todėl verta peržiūrėti visą sąrašą vien tam, kad žinotumėte, jog išnaudojate visas galimybes. Jei turite fotografavimo įgūdžių, turėsite didžiulį pranašumą šioje platformoje. Papildomi taškai, jei patys esate fotogeniški ir norite suteikti šiek tiek daugiau gyvybės savo produktų fotografijoms. Neturite fotoaparato? Išmokite, kaip daryti nuostabias nuotraukas telefonu. Niekas nesutrukdys jums uždirbti pinigų iš nuotraukų ir vaizdo įrašų dalijimosi programėlės.

Kaip uždirbti iš Instagram būnant influenceriu

Kaip uždirbti Instagrame būnant influenceriu? Jei galite pasiekti influencerio statusą, galite naudoti savo Instagram profilį reklamuodami įvairių prekių ženklų produktus. Jei nesate susipažinę, kas yra influenceris, tai asmuo, sulaukęs pripažinimo tarp daug sekėjų reguliariai dalydamasis įrašais ar nuotraukomis savo socialinėse paskyrose. Jie turi daug sekėjų ir jie sugeba įtikinti savo auditoriją pirkti tam tikrus produktus. Tokią galią jie turi, nes daug laiko praleido kurdami pasitikėjimą ir santykius su savo auditorija. Prekės ženklai linkę bendradarbiauti su su influenceriais, nes jie padeda skleisti žinią apie jų produktus. Kad tai pasiektumėte, turite didinti savo Instagram sekėjų skaičių, taip pat reguliariai skelbti įrašus, kurie sukelia didelį sekėjų įsitraukimą į jūsų turinį.

Geriausi influenceriai uždirba tūkstančius už vieną remiamą įrašą. Turėkite omenyje, kad tam reikia daug laiko ir daug sunkaus darbo ir talento, kad pasiektumėte šį tašką.

Kaip uždirbti iš Instagram su affiliate

Kaip uždirbti Instagrame su affiliate? Galite pardavinėti kitų žmonių produktus ir gauti dalį sumos. Yra daugybė žmonių, kurie uždirba pinigus iš Instagram naudodamiesi affiliate partnerių programomis (nemažai lietuviškų partnerystės programų yra paminėta čia, o užsienietiškų čia). Skirtumas tarp influencerio ir partnerio yra tas, kad partneris dirba tam, kad už komisinį atlygį parduotų bendradarbiaujančio prekės ženklo prekes. Kita vertus, influenceris daugiausia siekia didinti prekės žinomumą.

Partneriai uždirba pinigus naudodami atsekamą nuorodą arba reklaminį kodą, kad tiksliai žinotumėte, kokie pardavimai įvyko tiesiogiai iš jūsų pranešimų. Kurkite įdomius įrašus, kad galėtumėte reklamuoti produktus, bet nebūkite įkyrūs su reklamomis. Kadangi savo Instagram aprašyme galite turėti tik vieną nuorodą, galbūt norėsite ten įrašyti savo partnerio nuorodą. Kiekviename įraše būtinai pasakykite žmonėms, kad jie gali nusipirkti produktą naudodami nuorodą jūsų aprašyme. Ir sukurkite smagų Instagram prierašą, kad jis neskambėtų kaip reklama.

Iš pradžių gali atrodyti, kad tai sunkus būdas užsidirbti, tačiau partnerinė rinkodara turi daug galimybių, jei planuojate plėstis. Galite plėsti savo veiklą įtraukdami svetainę ir (arba) kitus rinkodaros ar socialinės žiniasklaidos kanalus.

Kaip uždirbti su Instagram Shopping

Kaip uždirbti su Instagram Shopping? Jei affiliate partnerinė rinkodara ar influencerių reklama jūsų netraukia, kodėl gi vietoj to neįkūrus savo parduotuvės? Taip uždirbsite pinigų parduodami savo produktus. Kiti privalumai, pavyzdžiui, gaunate visus generuojamus pardavimus ir visiškai kontroliuojate, kaip parduodate savo produktus. Pastarieji keleri metai buvo labai svarbūs elektroninės prekybos prekių ženklams ir kūrėjams, norintiems parduoti socialinėje medijoje. Instagram išleido daugybę Instagram Shopping funkcijų, kurios leidžia žmonėms lengvai parduoti ir pirkti Instagram platformoje. Sukurti elektroninę parduotuvę dabar yra ypač lengva. Instagram Shopping gali padėti jums sukurti elektroninę parduotuvę, net jei neturite tame jokios patirties patirties.

Instagram Shopping žymos yra ypatingai veiksmingos - daugiau nei 130 mln. žmonių kas mėnesį paspaudžia šias žymas - nes jos leidžia žmonėms vos keliais bakstelėjimais pasiekti informaciją apie produktą. Viskas, ko reikia norint sukurti "Instagram" parduotuvę, yra verslo arba kūrėjo paskyra.

Lengvas būdas užsidirbti iš Instagram

Kaip uždirbti Instagrame lengvai? Daugiau sekėjų reiškia didesnį sekėjų pasiekiamumą. Socialinių tinklų vartotojai yra tendencijomis besivadovaujanti auditorija. Pamatę dvi ar tris konkuruojančias įmones, jie pasirinks tą, kuri turi daugiausia sekėjų. Tai labai paprasta. Jei jūsų įmonė turi mažai sekėjų, nukentės jūsų pardavimai. Taigi, kai perkami Instagram sekėjai, taip užpildoma tą pradinė spraga, kai turite naują paskyrą be sekėjų, ir būna beveik neįmanoma surinkti pirmuosius sekėjus. Nusipirkus Instagram sekėjų naujai paskyrai, bus daug lengviau parduoti paslaugas ar produktus, nes socialinių tinklų vartotojai, labiau pasitikės profiliu su daugiau sekėjų.

Kiek uždirba Instagram esantys verslai

Trys didžiausi "Instagram" influenceriai 2022 m. birželio mėn. duomenimis, turi po pusę milijardo sekėjų. Tarp jų yra Cristiano Ronaldo, Leo Messi ir Kylie Jenner. Nors šių Instagram superžvaigždžių uždirbami pinigai yra astronominiai, yra galimybių šiek tiek užsidirbti ir paprastiems mirtingiesiems.

Remiantis 2021 m. influencerių rinkodaros technologijų bendrovės HypeAuditor atlikta apklausa, kurioje dalyvavo 1865 influenceriai, vidutiniškai uždirbo 1420 JAV dolerių per mėnesį. Mega influenceriai, turintys daugiau nei 1 mln. sekėjų, per mėnesį vidutiniškai ištraukdavo 15 356 dol.

Žinoma, jūsų sėkmė priklausys nuo jūsų, tačiau duomenys rodo, kad uždirbti galima, ypač jei rasite prekių ženklų, norinčių su jumis bendradarbiauti. Štai čia atsiranda "įtaka" tikrąja šio žodžio prasme.

Patarimai, kaip sėkmingai uždirbti iš Instagram

Keli labai efektyvūs patarimai, kaip uždirbti Instagram platformoje ir tapti sėkmingais greičiau:

  • Pasirinkite nišą: Pasirinkite nišą, į kurią norite sutelkti dėmesį ir tapti jos ekspertu. Bus daug lengviau surinkti Instagram sekėjų ir užmegzti partnerystę su prekės ženklais, jei nuo pat pradžių turėsite aiškią ir konkrečią tikslinę auditoriją. Pavyzdžiui, buvimas maisto produktų influenceriu gali būti vertinamas kaip pernelyg platus. Nišinis pavyzdys galėtų būti orientavimasis tik į veganišką ar be glitimo virtuvę. Susitelkę į tam tikrą temą taip pat išsiskirsite iš konkurentų ir tapsite labai svarbūs tos pramonės šakos prekių ženklams.
  • Reguliariai bendraukite su kitais: Sukurkite stiprią bendruomenę dažnai mėgdami, komentuodami, rašydami žinutes ir dalydamiesi kitų žmonių turiniu. Paprasčiausiai nufotografuoti gražų kadrą ir paskelbti jį neužtenka. Vietoj to leiskite žmonėms susipažinti su jumis, kad galėtų matyti jus kaip tikrą asmenį, kuris lygiai taip pat domisi kitų turiniu. Istorijos yra esminė įsitraukimo dalis visose socialinės žiniasklaidos platformose, ne išimtis ir Instagram. Tobulinkite pasakojimo įgūdžius visame savo turinyje ir tai turės įtakos.
  • Pridėti žymas: Įrašuose ir visame savo prekės ženklo turinyje naudokite hashtagus, geografines žymas ir žymėkite prekės ženklus. Tai smarkiai padės jus atrasti naujiems sekėjams ir galbūt net sudaryti naujus prekių ženklų sandorius.
  • Naudokite daugiakanalį metodą: Būkite aktyvūs kituose kanaluose, pvz., YouTube ir TikTok. Sukurkite tinklaraštį ir naujienlaiškį ir reklamuokite savo paskyras. Tai padės pritraukti atitinkamus žmones iš visų pusių ir informuoti juos apie daugiau vietų, kuriose galima sekti jūsų turinį. Išplėskite savo pasiekiamumą kitose pinigus generuojančiose platformose, pavyzdžiui, Patreon. Kaip muzikantas galite naudoti Instagram savo muzikai reklamuoti ir net įtraukti nuorodas, kad gerbėjai galėtų ją atsisiųsti už tam tikrą mokestį. Naudodamiesi Patreon galite išplėsti savo monetizacijos galimybes siūlydami filmuotą medžiagą iš užkulisių arba pirmenybinę prieigą prie naujos ar dar neišleistos muzikos.
  • Būkite aktyvūs ir nepavaldūs laikui: Kad ir kurį iš metodų išbandytumėte, imkitės ryžtingų veiksmų ir praneškite prekių ženklams apie naujus partnerystės susitarimus. Kreipkitės į kelias partnerystės programas ir dažnai bendradarbiaukite su kitais (net ir nemokamai, kai tik pradedate). Siekdami uždirbti iš Instagram, prisiminkite Robino Šarmos žodžius: "Vienintelė nesėkmė yra nebandyti".

Jeigu tapti sėkmingais Instagram platformoje vis tiek nepavyksta, nenusiminkite, yra daugybė kitų socialinių platformų, kurios galbūt jums bus tinkamesnės. Galite pasidomėti kaip uždirbti iš TikTok - ši programėlė kai kuriems tapo tikra auso gysla. Taip pat, jeigu patinka video turinys, paskaitykite kaip uždirbti iš YouTube - galbūt ši video platforma taps jūsų naujuoju pajamų šaltiniu.

Leiskite Jums padėti tapti populiariais Instagram tinkle!

Pas mus galite užsisakyti Instagram sekėjų - tai padės Jums tapti populiaresniais Instagram tinkle greičiau. Sekėjų pirkimas naudingas tiek naujoms įmonėms, tiek asmenims.

Krepšelis0
Krepšelis tuščias
Tęsti apsipirkimą
0