Kaip padidinti Instagram sekėjų skaičių

kaip gauti instagram sekejuInstagram yra daugelio prekių ženklų pagrindas socialinėje erdvėje. Įrodyta, kad ši platforma skatina lankytojų srautą, skatina pardavimus ir įtraukia klientus. Net 59% rinkodaros specialistų šiais metais planuoja didinti investicijas į Instagram, ir ne veltui. Tačiau jei esate nepatenkinti savo Instagram paskyros augimu ir įsitraukimu, esate ne vieni. Konkurencija šioje platformoje yra didelė, nes joje įsitraukia vis daugiau prekių ženklų. Todėl, imtis priemonių savo auditorijai didinti yra visiškai suprantamas dalykas. Tačiau nėra taip paprasta per vieną naktį savo Instagrame surinkti sekėjų armiją. Tai procesas, kuriam reikia laiko, tačiau, žinodami tam tikrus niuansus, rezultatus galite pamatyti greičiau. Taigi, norint sėkmingai plėstis šioje platformoje, labai svarbu surinkti daugiau Instagram sekėjų. Tačiau kaip padidinti Instagram sekėjų skaičių, ypač jei jų išvis beveik neturite?

Kaip pritraukti Instagram sekėjus

Pagerinkite savo Instagram profilį. Vienas iš paprasčiausių būdų kaip gauti Instagram sekėjų - įsitikinti, kad jūsų Instagram paskyra tinkamai sukurta. Jūsų Instagram biografija (bio) yra svarbiausia jūsų paskyros vieta. Būtent iš jos naudotojai sužino daugiau apie jūsų prekės ženklą, svetainę ir bendrą jūsų buvimą internete. Maksimaliai išnaudokite tuos 150 ženklų, kuriuos galima įrašyti Instagram biografijoje. Joje potencialiems sekėjams pasakysite, kas esate, kuo užsiimate ir kokių veiksmų tikitės, kad žmonės imsis apsilankę jūsų profilyje. Jūsų Instagram biografijoje turėtų būti:

 • Įkelkite atpažįstamą profilio nuotrauką, pvz., savo nuotrauką arba prekės ženklo logotipą.
 • Atidžiai rinkitės žodžius, kad apibūdintumėte savo prekės ženklą naudodami kuo mažiau vietos
  Pridėkite atitinkamų hashtagų, kad žmonės lengviau rastų jūsų profilį
 • Pridėkite emotikonų (emoji), kad perteiktumėte emocijas, charakterį ir asmenybę
 • Raginimas imtis veiksmų (apsipirkti, perskaityti daugiau, susisiekti su mumis ir pan.)
  Įtraukite savo svetainės URL, kad žmonės galėtų sužinoti daugiau

Jūsų biografijoje esanti nuoroda yra vienintelė jūsų nuoroda, kurią galima spustelėti Instagram, todėl naudokite ją išmintingai. Kai kurios įmonės įtraukia standartinę nuorodą į savo svetainę, o kitos ją reguliariai keičia, kad atspindėtų naujausius įrašus.

Kelkite išskirtinį Instagram turinį. Kitas būdas organiškai Instagrame surinkti sekėjų - sukurti unikalų savo paskyros stilių ir temą. Kadangi Instagram tinkle dėl dėmesio kovoja daugybė žmonių, norėdami būti pastebėti, turite išsiskirti. Aiškus vizualinis turinio stilius išskiria jus iš konkurentų ir padeda žmonėms lengviau atpažinti jūsų prekės ženklą. Instagram galerijos optimizavimas neapsiriboja vien tuo, kad nusprendžiate, kokią temą ar spalvų paletę naudosite savo Instagram profiliui.

Kadangi Instagram yra daug turinio turinti socialinė platforma, labai svarbu ypatingą dėmesį skirti ir kokybei. Puikios kokybės turinys gali pritraukti daugybę lankytojų ir naujų sekėjų. Tačiau neryškios nuotraukos ar vaizdo įrašai, kurie atrodo iš piršto laužti, gali atstumti žmones nuo jūsų profilio. Kad galėtumėte daryti puikias nuotraukas, jums nereikia brangios įrangos. Jūsų išmaniojo telefono fotoaparatas puikiai tiks, jei kruopščiai pasirinksite apšvietimą, nustatymus ir filtrus.

Naudokite Instagram vaizdo įrašų turinį. Vaizdo įrašų turinys paprastai sulaukia 34 proc. daugiau sąveikos su naudotojais nei statinis vaizdų turinys. Todėl, vaizdo įrašų turinys yra pakankamai naudingas norint pritraukti sekėjų. Šiuo metu galite rinktis iš daugybės vaizdo įrašų galimybių. Tarp jų yra:

 • Instagram Reels. Tai trumpi, iki 90 sekundžių trukmės turinio fragmentai, panašūs į TikTok vaizdo įrašus. Tai puikus būdas kūrėjams įtraukti auditoriją į savo turinį.
 • Instagram Stories.  Jas galima žiūrėti 24 valandas, paskui išnyksta, jos gali būti paremtos vaizdo įrašais arba nuotraukomis. Jei pasirinksite vaizdo įrašą, kiekvienas jūsų Story įrašas gali būti iki 60 sekundžių trukmės.
 • Instagram Live. Geriausia naudoti Instagram Live, kai norite būti asmeniškesni su publika. Tai veiksmingas būdas parodyti savo auditorijai, kas vyksta užkulisiuose, ir gali tęstis iki keturių valandų, o tai gali būti naudinga mokomajam turiniui.

Naudokite tinkamus Instagram hashtagus. Naudodami hashtagus galite padidinti Instagram įrašų matomumą ir pritraukti Instagram sekėjus. Jei prie kiekvieno įrašo pridėsite aktualių ir populiarių hashtagų, didelė tikimybė, kad sulauksite daugiau savo paskyros vartotojų ir sekėjų. Nepamirškite šiek tiek paįvairinti ir naudokite populiarius hashtagus, bet taip pat nišinius hashtagus. Instagram leidžia pridėti iki 30 hashtagų kiekvienam įrašui ir turėtumėte išnaudoti šią funkciją savo naudai.

Suraskite savo auditoriją. Pabandykite apibūdinti savo idealią auditoriją. Užsirašykite ją - kaip atrodo jūsų idealus klientas? Ką jie seka, ką komentuoja ir kas juos jaudina? Tada ieškokite kitų paskyrų, kurios orientuojasi į jūsų aprašytą auditoriją. Pavyzdžiui, jei esate kelionių vlogeris, ieškokite kelionių paskyrų ir kelionių vlogerių, kurie atitinka jūsų auditorijos kriterijus. Raskite paskyras ir kūrėjus, kurie reguliariai skelbia pranešimus ir sulaukia didelio įsitraukimo į savo turinį. Idėja yra ta, kad jūs pasinaudotumėte jų profiliais ir auditorijomis. Komentuokite jų įrašus. Sekite jų sekėjus ir bendraukite su jais. Įsitraukite! Turite atkreipti auditorijos dėmesį ir užmegzti ryšį, ir ji noriai pradės jus seks ir įsitrauks į jūsų turinį.

Skelbkite turinį, kuris skatina įsitraukimą. Reikia ne tik rašyti nuostabias antraštes, bet ir patį turinį. Žinoma, Instagram skirta nuotraukoms peržiūrėti. Tačiau kai žmonės bando pasiekti 1000 sekėjų, skatindami esamus ir potencialius gerbėjus patikti, dalytis, komentuoti ir balsuoti už dalykus, kuriamas bendruomenės jausmas, nesvarbu, koks mažas būtų faktinis sekėjų skaičius. Štai keletas skirtingų turinio ir antraščių tipų, kuriuos galite naudoti, norėdami pritraukti Instagram sekėjus:

 • Klausimais pagrįsti įrašai
 • Rekomendacijų prašymai arba patarimai
 • Asmeninės arba juokingos istorijos
 • Įrašai su nuoroda "Pažymėk draugą"
 • Paklausk manęs ko nors įrašai
 • Nuomonė apie sensasingą naujieną
 • Skelbkite "prieš ir po" nuotraukas
 • Dalinkitės užkulisių medžiaga
 • Surenkite konkursą

Reguliariai kelkite naujus Instagram įrašus. Sėkmingų turinio kūrėjų ir socialinių tinklų džedajų bendras bruožas yra tas, kad jie dažnai kelia turinį. Ir, taip pat, jie tai daro tinkamu laiku. Naudodamiesi Instagram Insights funkcija, pamatykite kada jūsų auditorija dažniausiai būna aktyvi. Skelbdami tinkamą turinį tinkamu laiku, padidinsite savo šansus pelnyti auditorijos įsitraukimo balų. Kasdien ką nors keldami, pareikškiate: verta grįžti, kad gautumėte daugiau! Be to, tai protingas būdas leisti auditorijai geriau jus pažinti. Kuo daugiau žmonių įsitraukia į jūsų įrašą, tuo aukščiau jis rodomas jų naujienų sraute (news feed). Tai padeda padidinti jūsų pasiekiamumą, todėl sulaukiate daugiau Instagram sekėjų. Planuodami turinį iš anksto, galite tiksliai paruošti turinį šventėms ar ateinantiems renginiams ir taip labiau įtraukti vartotojus. Instagram algoritmas diktuoja įrašų, kuriuos naudotojai mato slinkdami per savo naujienų srautą, eiliškumą. Jis remiasi tam tikrais signalais ir teikia pirmenybę geriausiai pasirodžiusiems įrašams, stumdamas aktualiausius įrašus į viršų ir suteikdamas jiems didžiausią matomumą. Taigi, kuo daugiau žmonių sąveikauja su jūsų turiniu, tuo aukščiau jis atsidurs.

Pasinaudokite Instagram influencerių paslaugomis. Influenceriai - tai žmonės, turintys daug lojalių ir įsitraukiančių į jų turinį sekėjų, o šios savybės savo auditorijoje trokšta visi. Galite pasinaudoti influenceriais, kad gautumėte prieigą prie jų lojalių sekėjų ir paverstumėte juos savo sekėjais. Svarbu nepamiršti, kad influenceriai turėtų būti iš jūsų nišos ir susiję su jūsų prekės ženklu. Jei šie kriterijai tenkinami, viskas gerai, nes influenceriai yra patikimas būdas Instagrame surinkti daugiau sekėjų.

Investuokite į Instagram reklamą. Joks patarimų, kaip gauti daugiau Instagram sekėjų, sąrašas nėra užbaigtas, jei nepaminėta Instagram reklama. Juk tai tradicinis būdas gauti daugiau potencialių klientų (šiuo atveju - sekėjų) įmonėms, kurios yra pasirengusios į tai investuoti. Kitaip nei jūsų įrašai ir "Stories", kurie matomi tik dabartinei auditorijai, Instagram reklamos rodomos daug platesnei, tikslinei auditorijai. Investuodami į reklamas galite pasiekti daug tam tikros demografinės grupės ar tikslinio segmento žmonių.

Kaip gauti Instagram sekėjų greitai

Nori lengvai ir greitai gauti Instagram Instagram sekėjų savo profiliui? Nebūtina vargintis ilgai ir nuobodžiai renkant sekėjus, galite nusipirkti Instagram sekėjų. Instagram sekėjų pirkimas gali labai padėti jums kylant Instagram populiarumo laiptais. Kuo daugiau sekėjų turite, nesvarbu, ar esate maža įmonė, ar kylantis influenceris, tuo patikimesnis atrodysite. Jūsų klientai netikės, jei socialiniuose tinkluose nuolat skelbsite, kad siūlote geriausią produktą ar paslaugą, bet turėsite tik 300 sekėjų. Jei neturėsite sekėjų, žmonės manys, kad jūsų produktas ar paslaugos nėra labai geras, nesvarbu, kokias gražias nuotraukas skelbtumėte Instragrame.

Leiskite Jums padėti tapti populiariais Instagram tinkle!

Pas mus galite užsisakyti Instagram sekėjų - tai padės Jums tapti populiaresniais Instagram tinkle greičiau. Sekėjų pirkimas naudingas tiek naujoms įmonėms, tiek asmenims.

Krepšelis0
Krepšelis tuščias
Tęsti apsipirkimą
0