TikTok uždarbis

Kaip uždirbti iš tiktokTikTok naudotojai turbūt dažnai savęs klausia: Kaip taip greitai prabėgo kelios valandos, žiūrint juokingus šokius, iliuzijas, makiažo pamokėles, kikenančius kūdikius, pokštus ir dar nežinia ko vaizdo įrašus? Gal metas kaip nors kitaip panaudoti TikTok programėlę, ir iš žiūrovo tapti kūrėju? Tačiau kaip uždirbti pinigus iš TikTok?  Kiek Lietuvos Tiktokeriai uždirba ir ar išvis TikTok uždarbis Lietuvoje yra įmanomas? Nors galima uždirbti iš pačios TikTok programėlės už peržiūras, tačiau yra daugybė kitų būdų, kaip galite užsidirbti pinigų platformoje - net jei neturite daug sekėjų.

Panašiai kaip ir kitose platformose kuriantys influenceriai, nemažai TikTok kūrėjų jau sugebėjo pasiekti finansinę sėkmę naudodamiesi šia programėle. Ir nors TikTok gali atrodyti kaip nauja platforma, strategijos, kurias galite naudoti norėdami užsidirbti pinigų, tikriausiai atrodys pažįstamos - jos jau seniai naudojamos kituose socialiniuose tinkluose. Yra daugybė būdų, kaip uždirbti pinigų iš TikTok, o nuo to, kaip imsitės uždirbti iš savo paskyros, priklausys jūsų uždarbis.

Kaip uždibti iš TikTok

Prieš pradedant gilintis, svarbu suvokti skirtumą tarp to, kaip galite naudoti TikTok tiesioginiams ir netiesioginiams pajamų šaltiniams kurti. Tiesioginių pajamų pavyzdys yra uždirbti pinigus per "TikTok Creator Fund", kai jūsų video populiarumas tiesiogiai įtakoja, kiek pinigų uždirbate. Tačiau mažesniems kūrėjams, kurie tik pradeda dirbti, greičiausiai bus lengviau naudoti netiesiogines pajamų formas kaip būdą pradėti uždirbti pinigus per TikTok. Tai gali reikšti, kad naudojatės savo TikTok paskyra, kad reklamuotumėte esamų savo įmonių produktus, arba naudojate TikTok, kad skleistumėte informaciją apie bet kokius prekių ženklus, su kuriais esate susiję, ir taip uždirbtumėte tam tikrą pajamų dalį. Netiesioginės pajamos reiškia, kad su TikTok reikia elgtis kaip su rinkodaros priemone, kuri, naudojama nukreipia srautą į kitus šaltinius.

Uždarbis su TikTok Creators Fund

Creators Fund yra oficialus turinio kūrėjams skirtas užsidirbti iš savo video kūrybos. Naudodamasis "TikTok Creators Fund", kūrėjas gali dalyvauti dviejose mėnesinėse programose: "Informacinis turinys" ir "Tiesioginės transliacijos".

Norėdamas užsidirbti pinigų TikTok per Creators Fund, turinio kūrėjas turi pateikti paraišką ir per mėnesį įvykdyti programos reikalavimus. Pavyzdžiui, kiekvieną mėnesį jie sukuria apie 15 vaizdo įrašų, kurie sulaukia daugiau nei 2 mln. peržiūrų. Po to TikTok patikrina, ar laikomasi sąlygų, skiria prizą ir suteikia autoriui autorizaciją kitam mėnesiui. Jei autorius neatitinka reikalavimų, jis vėl teikia paraišką. Norėdami pradėti uždirbti TikTok per "Creator Fund", naudotojai turi pateikti dalyvavimo paraišką, kuri prieinama bet kuriai paskyrai su keliomis išimtimis. Norėdami dalyvauti turinio kūrimo programoje ir užsidirbti pinigų iš TikTok, naudotojai turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • būti ne jaunesni kaip 18 metų;
  • skelbti originalų turinį, atitinkantį svetainės gaires;
  • per pastarąjį mėnesį paskelbti bent tris vaizdo įrašus;
  • sulaukti vidutiniškai bent 10 000 peržiūrų už vieną vaizdo įrašą.

Jei sunkiai sekasi pasiekti norimus skaičius, galite pas mus užsisakyti TikTok peržiūras, sekėjus, ir patinka paspaudimus.

Uždarbis iš TikTok su savo produktais

TikTok gali būti puiki vieta parduoti savo produktus. Nesvarbu, ar esate jau žinomas asmuo, norintis užsidirbti papildomų pinigų iš savo sekėjų parduodamas prekes, ar prekės ženklo atstovas, naudojantis platformą savo produktams ar paslaugoms reklamuoti, TikTok turi integruotą sistemą, kuri gali veikti kaip jūsų asmeninė prekyvietė.

Jei turite mažą įmonę, TikTok vaizdo įrašai, kuriuose rodoma, kaip kuriate ar pakuojate savo produktą, gali leisti sekėjams pažvelgti į užkulisius ir paskatinti juos pirkti iš jūsų, nes dabar jie jaučiasi labiau susiję su jūsų prekės ženklu. Taip pat verta išbandyti TikTok elektroninės prekybos funkcijas, įskaitant TikTok parduotuves, kuriose galite pristatyti ir parduoti produktus tiesiogiai per savo TikTok puslapį.

Uždarbis iš TikTok su remiamu (sponsored) turiniu

Jei jums pavyksta sukurti autentišką turinį TikTok tinkle ir turite lojalių ir įsitraukusių nemažai sekėjų, galite pradėti uždirbti pinigų bendradarbiaudami su prekių ženklais ir skelbdami remiamą turinį. Jei jūsų TikTok sekėjų skaičius auga, prekių ženklai gali kreiptis į jus dėl partnerystės; tačiau nepakenks imtis iniciatyvos ir kreiptis į prekių ženklus, kurie atitinka jūsų estetiką, vertybes ir auditoriją. Rėmėjų turinys - turinys, kuriame už užmokestį kalbate apie tam tikrą produktą ar paslaugą - yra paprastas ir tiesioginis būdas uždirbti iš TikTok.

Uždarbis iš TikTok su partnerių (affiliate) programomis

Dalyvavimas partnerių programose yra paprastas būdas gauti pelno iš TikTok paskyros. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nukreipti savo sekėjus į produktą ar paslaugą, kurią rekomenduojate, ir gauti dalį pelno bendradarbiaujant su tuos produktus ar paslaugas parduodančia įmone. Nors šį pinigų uždirbimo būdą galima naudoti bet kurioje socialinės žiniasklaidos platformoje, jis gali būti ypač veiksmingas TikTok platformoje, jei sugebėsite pateikti įtaigius atsiliepimus apie produktus, su kuriais esate susiję. Jei žmonės, pirkdami prekes, naudos jūsų biografijoje esančią nuorodą, jūs gausite naudos - uždirbsite tam tikrą procentą nuo šių pirkinių. Tai vienas iš dažnesnių būdų užsidirbti pinigų TikTok, ypač kai kalbama apie remiamo turinio skelbimą ir bendradarbiavimą su prekių ženklais.

Norėdami pradėti, turėsite susirasti prekių ženklų, su kuriais norėtumėte būti susiję. Tai galite padaryti savarankiškai kreipdamiesi į prekių ženklus ir susitarti arba prisijungę prie partnerių tinklo (nemažai lietuviškų partnerystės programų yra paminėta čia, o užsienietiškų čia). Daugelis prekių ženklų turi partnerių tinklus, kuriuose galite užsiregistruoti per jų svetainę ir automatiškai tapti partneriu atlikę kelis paprastus veiksmus. Gera pradžia - rimtai apsvarstyti, kokius savo kasdienio gyvenimo produktus rekomenduotumėte auditorijai, ir tada ieškoti partnerystės galimybių su šiomis įmonėmis; taip jūsų turinys išliks autentiškas ir bus didesnė tikimybė, kad jis duos rezultatų. Įmonės, su kuriomis bendradarbiaujate, gali būti vietiniai arba daug didesni prekių ženklai, jei tik jūsų auditorija atitinka įmonės, kurią reklamuojate, tipą - pavyzdžiui, vietinė įmonė gali būti netinkama, jei tik labai maža dalis jūsų sekėjų gyvena toje vietovėje.

Uždarbis iš TikTok su tiesioginėmis transliacijomis

Nesislėpkite nuo savo auditorijos! Tiesioginės transliacijos TikTok gali turėti daug privalumų, įskaitant santykių su sekėjais plėtojimą ir galimybę kurti turinį tiesiogiai atsakant į auditorijos klausimus. Visi, stebintys jūsų tiesioginės transliacijos turinį, gali jums padovanoti TikTok monetų, kurias vėliau galima iškeisti į pinigus. Būsite kaip atlikėjas prieš sceną, o šias monetos - arbatpinigiai. Nors aktyviai prašyti dovanų prieštarauja TikTok bendruomenės gairėms, jus palaikantys sekėjai ir turinio žiūrovai vis tiek gali dovanoti jums šias monetas tyliai atsilygindami už tai, kad jiems patinka jūsų turinys. Kad galėtumėte gauti šias monetų dovanas per tiesioginę transliaciją, turite turėti bent 1000 sekėjų ir būti vyresni nei 18 metų.

Naudodamiesi mūsų išbandytais metodais turėtumėte greitai uždirbti pinigų TikTok platformoje. Tačiau net ir vadovaudamiesi šiais patarimais, pirmiausia siūlome susitelkti į puikaus turinio kūrimą. Jei jūsų turinys bus nepriekaištingas, jūsų auditorija laikui bėgant organiškai didės, o galiausiai šis turinys atsipirks pats savaime.

TikTok skaičiuoklė

TikTok skaičiuoklė leidžia apskaičiuoti numatomą uždarbį iš TikTok paskyros, jei manote, kad turite pakankamai gerą paskyrą, atsižvelgiant į jūsų įsitraukimą ir sekėjų skaičių. TikTok uždarbio skaičiuoklės nėra oficialūs TikTok įrankiai ir jokiu būdu nesusiję su TikTok ir jos nepatvirtinti. Tokie įrankiai sukurti naudojant kitų asmenų uždarbio gaires. Tai yra tik apytikris įvertinimas, kuris gali labai skirtis priklausomai nuo nišos, šalies, auditorijos vietos ir auditorijos priklausomybės prekės ženklui. Tiksliausia TikTok skaičiuokle galite pasinaudoti čia.

Leiskite Jums padėti tapti populiariais TikTok platformoje!

Pas mus galite užsisakyti TikTok sekėjų, peržiūrų, patinka - tai padės Jums tapti populiaresniais TikTok platformoje, ir greičiau pradėti uždirbti pinigus iš TikTok. Sekėjų, peržiūrų, patinka pirkimas naudingas tiek naujoms įmonėms, tiek asmenims.

Krepšelis0
Krepšelis tuščias
Tęsti apsipirkimą
0