Kas lankosi mano Instagram profilyje

kas ziuri mano instagramŠiuo metu Instagram yra viena iš plačiausiai naudojamų socialinių platformų, prie kurios kasdien prisijungia daugiau nei milijardas aktyvių naudotojų, kad peržiūrėtų draugų, šeimos narių ar mėgstamų įžymybių skelbiamas nuotraukas ir vaizdo įrašus. Nors yra daug Instagram naudotojų, kurie kasdien skelbia savo nuotraukas, yra nemažai tokių, kurie nieko neskelbia arba naudoja platformą kaip priemonę kitiems naudotojams stebėti. Jei esate Instagram naudotojas, turintis viešą profilį, visai tikėtina, kad dažniau nei norėtumėte prisipažinti esate pagalvoję: "Ar galiu matyti, kas žiūri mano Instagram profilį?". Taigi, kaip žinoti, kas peržiūri Instagram" paskyrą? Ar galite žinoti kas lankosi jūsų profilyje ir jus stebi?

Kas žiūri mano Instagram

Tiesa ta, kad Instagram neturi integruotos funkcijos, kuri leistų naudotojams patikrinti, kas peržiūrėjo jų profilį, ir tam yra labai svari priežastis - naudotojų privatumas. Instagram turi visus duomenis, kurių reikia norint patikrinti, kas peržiūrėjo jūsų profilį, tačiau jais su jumis nesidalina, nes dėl to gali labai sumažėti naudotojų įsitraukimas į platformą.

Ką tai reikškia? Na, kadangi nemaža dalis Instagram naudotojų laiką leidžia tik tikrindami kitus profilius ir nieko neskelbdami savo profilyje, todėl jei Instagram paskelbs duomenis apie jų aktyvumą, yra labai didelė tikimybė, kad jie nustos tiek daug naudotis programėle, o tai neabejotinai nenaudinga verslui. Nors šie naudotojai Instagram nebendrauja su kitais žmonėmis, jie vis tiek mato tiek pat reklamų, kiek ir visi kiti, o jei jie bus išviešinti dėl savo veiklos, gali apskritai nustoti naudotis platforma.

Kas žiūri mano Instagram - programėlės

Galbūt esatę matę programėles, kurių kūrėjai teigia, kad šios suteikia galimybę matyti kas žiūri jūsų Instagram profilį. Tačiau šios programėlės tik apsimeta, kad veikia, ir rodo atsitiktinių Instagram naudotojų vardų sąrašą, kuris keičiasi kaskart atidarius programėles, kad naudotojams atrodytų, jog jos veikia. Dar svarbiau tai, kad šios programėlės kelia didelę grėsmę privatumui, nes jos renka visus jūsų paskyros duomenis, kai tik prisijungiate prie savo Instagram paskyros, ir suteikia joms prieigą prie duomenų.

Maža to, naudojant tokias programėles jūsų paskyra gali būti net užblokuota, todėl geriau nepasikliauti tokiomis programėlėmis

Kas žiūri jūsų Instagram profilį: stories/highlights metodas

Nors Instagram nesuteikia naudotojams prieigos prie funkcijos, kuria naudodamiesi jie galėtų patikrinti, kas lankosi jų profiliuose, ji turi funkciją, leidžiančią naudotojams matyti, kas peržiūrėjo jų "Stories" ir "Highlights". Todėl šią funkciją galima naudoti norint patikrinti, kas neseniai lankėsi jūsų profilyje. Norint pasinaudoti šia funkcija ir sužinoti savo Instagram stalkerius, tereikia bakstelėti profilio nuotraukos piktogramas, išrikiuotas apatiniame kairiajame naujausių Instagram stories kampe. Taip bus pateiktas visų naudotojų, kurie peržiūrėjo jūsų stories, sąrašas, įskaitant naudotojus, kurie jūsų neseka.

Kadangi Instagram stories automatiškai digsta po 24 valandų, sąrašą turėsite tikrinti kasdien (jei taip dažnai įkeliate stories). Tačiau jei norite gauti viso laiko apžvalgą, kas lankėsi jūsų Instagram profilyje, galite patikrinti tą patį sąrašą highlights, kuriame taip pat rodomas visų naudotojų, kurie lankėsi jūsų profilyje, sąrašas (jei jie žiūrėjo jūsų highlights).

Kaip pažiūrėti privatų Instagram

Paprasčiausias būdas peržiūrėti privačią Instagram paskyrą - nusiųsti užklausą sekti. Jei naudotojo profilis nustatytas kaip privatus, jis turės patvirtinti jūsų užklausą ir tik tada galėsite matyti jo turinį. Ši galimybė geriausia, jei pažįstate asmenį ir galite tiesiogiai nusiųsti jam užklausą. Net jei jie jūsų nepažįsta, vis tiek galite turėti nemažai šansų gauti patvirtinimą, jei jūsų profilis atrodo autentiškas.

Norite pažiūrėti privatų Instagram profilį, asmeniui to nežinant? Galite pasinaudoti "Trojos arklio" metodu. Šis metodas apima netikro Instagram profilio sukūrimą, remiantis ne jūsų informacija. Baigę kurti netikrą profilį, galite siųsti užklausą ir tikėtis, kad ji bus patvirtinta. Kad tai suveiktų, paskyros kūrimo proceso metu turite būti kūrybingi. Jums net nereikia kurti žmogaus paskyros, galite kurti šuniuko, kačiuko, ar kokios išgalvotos įmonės profilį.

Leiskite Jums padėti tapti populiariais Instagram tinkle!

Pas mus galite užsisakyti Instagram sekėjų - tai padės Jums tapti populiaresniais Instagram tinkle greičiau. Sekėjų pirkimas naudingas tiek naujoms įmonėms, tiek asmenims.

Krepšelis0
Krepšelis tuščias
Tęsti apsipirkimą
0