SmartRank.lt

facebook sekejai

Facebook sekėjai

Facebook sekėjai, jų didinimas – fanų pritraukimas, like rinkimas, sekėjų pirkimas ir kiti soc. signalai

Pirkti Facebook sekėjus

Facebook sekėjai (kaip ir Instagram sekėjai) yra populiariausios iš mūsų teikiamų paslaugų, todėl suteikiame galimybę, sekėjus įsigyti vos kelių mygtukų paspaudimu!

Facebook fanų skaičius
Facebook puslapio adresas

Užsakytus Facebook sekėjus pradėsite gauti 24val po apmokėjimo.

Facebook sekėjų rinkimas

Ieškote būdo kaip gauti daugiau sekėjų Facebook tinkle? Norite padidinti Facebook fanų skaičių, kad klientai labiau pasitikėtų įmone? Nereikia išleisti didelių pinigų reklamai, norint turėti daug sekėjų, fanų, like – yra paprastesnė išeitis, kurią mes siūlome. Mes parduodame Facebook sekėjus, todėl jums nereikės dėl jų sukti galvos, ir ilgai kelti jų skaičių.

Dauguma žmonių yra įsitikinę, kad Facebook puslapio fanų skaičius nurodo, ar puslapis turi vertę žmonių akyse ar ne. Visi įpratę pasikliauti bandos jausmu, todėl Facebook puslapį su daug fanų, lankytojai daug mieliau "pamėgs" ar pasinaudos puslapio teikiamomis paslaugomis. Bėda ta, kad surinkti Facebook sekėjus užtrunka daug laiko ir pastangų.
Facebook fanų, sekėjų, like pirkimas, tam puikiai pagelbėja.

Žinoma, surinkti Facebook sekėjai, fanai niekada nebus aktyvūs puslapyje, tačiau įmonėms, kurios nesirūpina savo socialiniais puslapiais, dažniausiai tiesiog reikia didesnio fanų skaičiaus, kad realūs klientai labiau pasitikėtų įmone. Surinkti fb sekėjai neprivalo būti aktyvūs – tai nėra jų paskirtis. Jų paskirtis yra pakelti įmonės reputaciją, o tai jie puikiai padaro.
Turint daugiau surinktų fanų, sekėjų, realių fanų ir klientų  skaičius pradės savaime augti.

KAINA

15€

Už 500 fanų

Kuo daugiau užsisakysite, tuo pigiau kainuos!

__________

Dėl kitų Facebook socialinių signalų susisiekite