SmartRank.lt

kaip nusipirkti facebook fanu

Facebook paslaugos

Facebook fanų pritraukimas, like rinkimas, sekėjų pirkimas ir kiti soc. signalai

Facebook sekėjų rinkimas

Ieškote būdo kaip gauti sekėjų Facebook tinkle? Nori padidinti Facebook fanų skaičių, kad klietai labiau pasitikėtų įmone? Nereikia išleisti didelių pinigų reklamai, norint turėti daug sekėjų, fanų, like – yra paprastesnė išeitis, kurią mes siūlome. Mes parduodame Facebook fanus, todėl jums nereikės dėl jų sukti galvos, ir kelis metus kelti jų skaičių.

Dauguma žmonių yra įsitikinę, kad Facebook puslapio fanų skaičius nurodo, ar puslapis turi vertę žmonių akyse ar ne. Visi įprate pasiklauti bandos jausmu, todėl Facebook puslapį su daug fanų, lankytojai daug mieliau "pamėgs" ar pasinaudos puslapio teikiamomis paslaugomis. Bėda ta, kad rinkti fanus užtrunka daug laiko ir pastangų.
Facebook fanų, sekėjų, like pirkimas, tam puikiai pagelbėja.

Žinoma, surinkti fanai niekada nebus aktyvūs puslapyje, tačiau įmonėms, kurios nesirūpina savo socialiniais puslapiais, dažniausiai tiesiog reikia didesnio fanų skaičiaus, kad realūs klientai labiau pasitikėtų įmone. Surinktų fanų paskirtis yra pakelti įmonės reputaciją, o tai jie puikiai padaro.
Turint daugiau surinktų fanų, sekėjų, realių fanų ir klientų  skaičius pradės savaime augti.

Facebook sekėjai yra populiariausia iš mūsų teikiamų paslaugų, todėl suteikiame galimybę, Facebook sekėjus įsigyti vos kelių mygtukų paspaudimu!

Facebook puslapio fanų užsakymas

Facebook fanų skaičius
Facebook puslapio adresas

Užsakytus sekėjus pradėsite gauti 24val po apmokėjimo.

KAINA

15€

Už 1000 fanų

Užsisakant 3000 fanų ar daugiau, taikoma 40% nuolaida!

__________

Dėl kitų Facebook socialinių signalų susisiekite