SmartRank.lt

Apie

Kam reikalingi Facebook sekėjai, Instagram followeriai ir kt.

Kodėl mes esam?

"Jei tavęs nėra internete, tavęs nėra niekur" – byloja protėviai. Tai ypač galima pritaikyti socialiniams tinklams – jie dar niekada nebuvo tokie populiarūs. Net ir tuomet, kai atrodo, kad soc. tinklai pasiekė populiarumo viršūnę ir nuo šiol tik risis žemyn – viskas būna kitaip – jie nesustoja augti, o vis labiau tampa įtakingesni.

Soc. tinklų įtakingumą ypač galima įžvegti versle – klientai prieš rinkdamiesi paslaugą ar produktą, visuomet tikrina įmonės socialinius profilius, ir pagal juos priima galutinį sprendimą.
Klientai tikrina Facebook, Instagram, Twitter, Google+, Linkedin ar kitų tinklų įmonės sekėjų skaičių – pamatę, kad jų turi mažai, o galbūt net visai neturi profilių, pradeda nepasitikėti įmone ir susiranda konkurentus, kurie daugiau reiškiasi soc. tinkluose.

Ką daryti tiems, kurie teikia kokybiškas paslaugas ar prekes, tačiau neturi laiko ar pinigų skirti socialiniems tinklams?
Mes esame tam, kad padėtume jums šioje situacijoje. Surinksime reikiamą kiekį sekėjų, fanų, like, ar kitų reikalingų socialinių signalų. Jūsų soc. profiliai atrodys populiaresni, o realius fanus ir klientus pradėsite savaime traukti, nes labiau pasitikės jūsų įmone.

Užsisakykite jau dabar – Facebook ar Instagram sekėjai yra mūsų populiariausios paslaugos, todėl juos galite užsisakyti vos kelių mygtukų paspaudimu, o dėl kitų paslaugų susisiekite.

facebook like rinkimas