SEO paslaugos ir reklama internete. Jūsų rezultatai — mūsų tikslas!

Vidinė optimizacija nemokamai visiems klientams!

Skambinkite:

+370 (608) 29 759

 

RSS

Reputacijos internete valdymas

Esame viena iš pirmųjų Lietuvoje reklamos internete įmonių, savo klientams galinčių pasiūlyti naujovę pasaulyje - reputacijos valdymą internete. Nežinote kas tai, ir su kuo tai valgoma? Kviečiame susipažinti su reputacijos valdymu iš arčiau!

Reputacija internete - kas tai?

Vienas svarbiausių kiekvienos įmonės internete uždavinių yra nevaržomai skleisti ir keistis informacija, išreiškiant savo nuomonę bei pateikiant turimą patirtį, žinias ir įgūdžius. Tačiau šiuo atveju iškyla daug įvairių vertinimų. Vertinami objektai yra skirtingi, todėl skirtingi ir vertinimai - tiek teigiami, tiek neigiami, todėl jie turi didelės įtakos kiekvienos įmonės vertinimui, arba kitais žodžiais tariant, reputacijai.

Objektui, apie kurį kalbama internete, reputacijai teigiamos ar neigiamos įtakos turi:

  • kiekvienas viešas interneto vartotojo pasisakymas ar atsiliepimas apie įmonę;
  • tam tikros informacijos pateikimas ar nepateikimas.

Nors atsiliepimai internete paprastai yra teigiami, todėl ir tam tikro objekto reputacija teigiama, tačiau visuomet atsiranda suinteresuotųjų asmenų, tikslingai siekiančių skleisti neigiamą informaciją. Šiuo atveju, verta pasinaudoti SEO paslaugas teikiančių ir įmonės įvaizdžiu besirūpinančių profesionalų paslaugomis, kurie pagelbės išspręsti komplikuotą situaciją.

Kaip valdoma reputacija internete?

Pliusas traukia minusą, todėl natūralu, kad interneto erdvėje apie tam tikrą objektą yra tiek teigiamų, tiek neigiamų - sąmoningų arba organiškų atsiliepimų, formuojančių tam tikro objekto reputaciją. Todėl labai svarbu reputaciją internete valdyti taip, kad pirmuosiuose dešimtyje paieškos sistemų rezultatų būtų tik teigiami, arba neutralūs atsiliepimai.

Tačiau čia iškyla klausimas, kurgi tuomet apie įmones ar konkretų pranyksta neigiami atsiliepimai, komentarai, įrašai socialiniuose tinkluose ir pan.? Atsakymas paprastas, jie niekur nedingsta, tačiau neigiamus atsiliepimus galima tam tikra prasme "paslėpti" tarp paieškos rezultatų.

Kaip rodo atliktų tyrimų duomenys, didžioji dauguma paieškos sistemų vartotojų, įvedę tam tikras ieškomas frazes ir gavę paieškos rezultatus, peržiūri tik pirmuosius penkis. Tik labai nedidelė vartotojų dalis aplanko antrąjį ar trečiąjį paieškos rezultatų puslapį. Vadinasi, jei neigiamus atsiliepimus turinčią informaciją pasistengsime patalpinti į antrą ar trečią paieškos rezultatų puslapį, labai tikėtina, kad ši informacija nepasieks vartotojų ir tam tikro objekto reputacija bus formuojama tik teigiamai (jei pirmieji paieškos rezultatai yra teigiami).

Reputacijos internete valdymo įgyvendinimas

SEO paslaugų tiekėjų ir įvaizdžio paslaugų specialistų pagrindinė užduotis - nuolat stebėti tai, kas vyksta internete, tiksliau paieškos sistemose. Atsiradus tam tikros įtakos galintiems turėti pokyčiams, imamasi šių veiksmų:

  • neatidėliojant informuojamas klientas ir siūlomi sprendimų būdai;
  • siekiant "paslėpti" neigiamus atsiliepimus ar komentarus, išryškinami teigiami - imamasi priemonių, kad teigiami pasisakymai būtų aukštesniuose paieškos rezultatuose nei neigiami;
  • "nustūmus" neigiamus atsiliepus į antrą ar trečią paieškos rezultatų puslapį, tokiu būdu pasirūpinama, kad ši informacija būtų pasiekiama kuo mažesnei auditorijai;
  • naudojant tam tikrus informacinius šaltinius ir remiantis SEO principais subtilybėmis, teigiama informacija apie tam tikrą objektą iškeliama į paieškos rezultatų viršų. Tokiu būdu plačiajai auditorijai formuojamas teigiamas tam tikro objekto įvaizdis.

Ar vis tik reikalinga ir svarbi yra reputacija internete bei jos valdymas?

Nesuklysime teigdami, kad nuo Jūsų reputacijos internete labai priklauso ir Jūsų verslo sėkmė. Geri atsiliepimai pritraukia klientus, o blogi - labai tikėtina, kad nukreipia pas konkurentus. Kiekvienas klientas yra svarbus, dėl to esame tam, kad padėtume Jums valdyti Jūsų ir Jūsų verslo reputaciją internete. Šias paslaugas teikiame ne tik įmonėms, jų vadovams, bet ir viešiems, šou verslo atstovams, politikams, įvairioms institucijoms ir organizacijoms bei daug daugiau. Kiekvienam reputacija yra svarbi, nes tai tiesiausias kelias į pelnytą pasitikėjimą ir sėkmę!

Norite išbandyti reputacijos valdymo internete teikiamą naudą? Skambinkite dabar — +370 (608) 29 759!
© 2013–2016 MB «TrafficLab».

Ateities g. 10, Vilnius
+370 (608) 29 759
info@smartrank.lt

SmartRank.LT – SEO paslaugos ir Reklama internete.