SEO paslaugos ir reklama internete. Jūsų rezultatai — mūsų tikslas!

Vidinė optimizacija nemokamai visiems klientams!

Skambinkite:

+370 (608) 29 759

 

RSS

Google AdWords Reklama

Siekiate greitai, veiksmingai ir ilgam laikui pritaukti klientus? Siūlome Jums puikią galimybę būti labiau matomiems reklamuojantis Google paieškos sistemoje ir tokiu būdu pakelti pardavimus!

Patikėję savo reklaminės kampanijos internete sukūrimą į mūsų rankas, sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų. Mūsų sertifikuoti Google AdWords specialistai sukurs efektingą reklaminę kampaniją ir rūpinsis jos administravimu bei tolimesniu vystymu.

Kas mes esame

Mes esame patikimi, žengiantys koja kojon su naujovėmis sertifikuoti Google AdWords partneriai Lietuvoje, galintys kiekvienam klientui pasiūlyti efektyvias Google AdWords paslaugas. Padėsime ne tik maksimaliai išnaudoti šios reklamos formos privalumus, bet ir suplanuoti bei paskirstyti Jūsų reklaminį biudžetą pagal kišenę bei poreikius.

Ką mes siūlome

  1. Nesudėtingai, greitai ir lengvai užsisakyti reklaminę kampaniją, kurią mūsų kvalifikuoti darbuotojai įgyvendins vos poros dienų bėgyje. Jums nereikės apsiimti jokių įsipareigojimų reklaminės kampanijos biudžetui ar trukmei, visu tuo pasirūpinsime mes.
  2. Pasinaudoti Google Adwords reklama, kurios dėka tapsite matomi tik potencialiems klientams, kurie Jūsų siūlomas paslaugas ir/ ar produktus ras Google paieškos sistemoje įvedę su Jūsų siūloma produkcija/ paslaugomis susijusius raktažodžius. Tai didžiulis Google AdWords privalumas, nes reklama tampa tikslinga, veiksminga ir nešanti potencialią naudą.
  3. Mokėti tik už Jūsų produktais/ paslaugomis paieškos sistemose besidominčių klientų paspaudimus ant Jūsų reklaminių skelbimų. Pažymėtina tai, kad kiekvienas paspaudimas ant skelbimo gali pritaukti potencialių pirkėją, nešantį Jums pelną.
  4. Paspaudimo ant reklamų biudžetą pasirinkti patiems, nes mūsų siūlomas reklamavimosi būdas skirtas tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, suteikiant joms galimybę reklamuotis be jokių biudžeto apribojimų - kiekvienam pagal savo poreikius ir finansines galimybes.
  5. Iš anksto apskaičiuoti, kiek preliminariai potencialių lankytojų ir/ar pardavimų galite pasiekti, savo reklaminei kampanijai panaudoję Google AdWords.
  6. Profesionalias, kokybiškas ir į kiekvieno individualaus kliento poreikius orientuotas paslaugas, kuriomis neliko nusivylę nei Lietuvos, nei užsienio klientai.

Kodėl Google AdWords reklaminės kampanijos partneriu turėtumėte rinktis mus?

  • Google AdWords pagalba Jūsų reklaminis skelbimas bus rodomas tik tiksliniams, potencialiems vartotojams/ pirkėjams.
  • Mokėsite už paspaudimus ant reklaminių skelbimų ir mokėsite mažiausią, kokia tik gali būti rinkoje kainą - tai didelis pliusas Jūsų biudžetui.
  • Kontroliuosite savo reklaminės kampanijos išlaidas, nes pateiksime Jums suprantamas, išsamias ataskaitas - kur ir kiek tiksliai išleidote Google AdWords reklamai.
  • Reklaminės kampanijos sukūrimas ir administravimas Jums kainuos minimalias išlaidas, o atliksime tikrai daug: įvykdysime tinkamiausių raktažodžių analizę ir parinkimą; sukursime reklaminius tekstus; nuolat analizuosime, optimizuosime ir prižiūrėsime jūsų reklaminę kampaniją bei teiksime išsamias Google AdWords ataskaitas.

Susisiekite su mumis jau dabar ir pradėkite sėkmingai plėtoti savo reklaminę kampaniją internete!
© 2013–2016 MB «TrafficLab».

Ateities g. 10, Vilnius
+370 (608) 29 759
info@smartrank.lt

SmartRank.LT – SEO paslaugos ir Reklama internete.